Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
PortaleRejestracjaIndeksLatest imagesSzukajZaloguj

 

 Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.

Go down 
AutorWiadomość
Sobs
Gość
Anonymous



Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeSob Mar 22, 2008 4:48 pm

Nie wiem, o co chodzi Waszemu założycielowi, ale ewidentnie ma jakiś problem do mnie. Codziennie nie potrzebne skany - dwoma sondami jakby miało to coś zmienić - nawet zeskanować mnie nie umie, bo chyba nie zna wzoru. Chyba jest małoletni, bo zachowanie jakieś denne? Jak już atakuje to owszem z księżyca, nawet dobrze celuje, szkoda tylko, że mając coś do mnie - dobrze wiedząc, że nie da rady - posyła jeszcze przed swoją flotą kolegę S3B4 z ogromną flotą, a on sam z (nie pamiętam dokładnie) ok. 40 kr. i z MT, DT + parę okrętów.

Więc jeśli Simi11 masz coś, to być twardy i załatw to sam a nie z kolegą - który nawet nie jest w Twoim sojuszu.

Dla reszty członków pozdrowienia!!!
Powrót do góry Go down
simi11
Chip
simi11


Liczba postów : 40
Registration date : 24/11/2007

Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimePon Mar 24, 2008 9:33 am

Sobs powiem ci dwa słowa.

Taka gra
Powrót do góry Go down
Sobs
Gość
Anonymous



Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimePon Mar 24, 2008 10:38 am

No, a kto Twierdzi inaczej?Tylko, że Ty nie grasz a spamujesz moją skrzynkę. A ja wyżej napisałem, że właśnie nie umiesz grać i czytać między wersami...
Powrót do góry Go down
simi11
Chip
simi11


Liczba postów : 40
Registration date : 24/11/2007

Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimePon Mar 24, 2008 10:44 am

Oj przesadzasz no ale co zrobićVery Happy

A kto grać nie umie to już całkiem zostawię beż komentarza...
A na spamowanie twojej poczty to ja nie mam czasu!!!
Powrót do góry Go down
Sobs
Gość
Anonymous



Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimePon Mar 24, 2008 12:51 pm

simi11 napisał:

03-24 18:29:37 simi11 [X:XXX:X]
Bardzo mądrze powiedziane.

Tylko jedno musze dodać!

Seba na pewno nie jest moimi placami ani ja żadnym pionkiem!!!

A co tego wspólnego latania. Od tego Są ACSy jak nie wiesz co to jest to ci powiem! łączenie flot. starczy lekcji na dzisiaj:P:P

Co do ACS to Ty nie wiesz co to jest bo jak napisałem wcześniej najpierw leci do mnie s3b4 a później tzn. kilkanaście sekund po nim lecisz Ty, i to nie w ACS tylko chciałbyś pozbierać ochłapy...

Z wyrazami szacunku
Twój nauczyciel ACS,
Sobs
lol!
Powrót do góry Go down
kolega S
Gość
Anonymous



Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimePon Mar 24, 2008 3:13 pm

lol! i pisac nie umi;) "beż" hehe a to dobre;)
Powrót do góry Go down
simi11
Chip
simi11


Liczba postów : 40
Registration date : 24/11/2007

Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeWto Mar 25, 2008 4:08 am

A Wiesz co to jest dofarmienie?

Więc to było właśnie coś takiego:D
A co do ACSu też miałem w nim swoją flotę co prawda w mniejszym stosunku do floty Seba ale miałem:D
Powrót do góry Go down
Sobs
Gość
Anonymous



Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeWto Mar 25, 2008 6:25 am

Właśnie specjalnie to sprawdziłem i nie było Twojej floty w związku od seby, to on stworzył związek i leciał z trzech swoich planet, a Ty parę sekund po nim. Więc z ACS nic to nie miało wspólnego.
Powrót do góry Go down
simi11
Chip
simi11


Liczba postów : 40
Registration date : 24/11/2007

Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeWto Mar 25, 2008 7:04 am

nie chce mi się z tobą prowadzić chorych dyskusji!!
Bo to nie ma sensu!
Mów sobie co chcesz ja wiem swoje!
Powrót do góry Go down
Sobs
Gość
Anonymous



Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeWto Mar 25, 2008 4:10 pm

To ja Ci powiem tyle:

Najpierw piszesz o ACS, które rzekomo przeprowadzasz z Sebą, później zmieniasz decyzje i mówisz, jednak dofarmiałem - więc niech sobie ludzie czytający ten post sami wyciągną wnioski: co? jak? dlaczego?


Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
simi11
Chip
simi11


Liczba postów : 40
Registration date : 24/11/2007

Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeWto Mar 25, 2008 4:29 pm

Człowieku uspokój się!!!

W ACSie leciało 450 moich LMów jak dobrze pamiętam,
A na dofarmienie jest normalna rzeczą!!!
(Miałbyś tam ponad 300k paliwa)
I tyle w temacie!!!


Pozdro...
Powrót do góry Go down
Sobs
Gość
Anonymous



Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeSro Mar 26, 2008 6:08 am

Heh, coś Ci nerwy puszczają, spokojnie to tylko gra.
W odp. na powyższego posta: nie było ACS i tyle.
Powrót do góry Go down
simi11
Chip
simi11


Liczba postów : 40
Registration date : 24/11/2007

Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeSro Mar 26, 2008 8:26 am

Nerwy mi nie puszczają. Tylko nie mam ochoty na chore dyskusje z tobą!!
Taki jesteś to czemu uciekłeś z flotą?
Boisz się że by szybko padła?
ACS był i nic tego nie zmieni!!!


Zaraz zamykamy temat!!!
Powrót do góry Go down
Sobs
Gość
Anonymous



Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitimeSro Mar 26, 2008 9:24 am

Heh, no uciekłem bo po prostu mam dość twojego spamu, tak przynajmniej po skanujesz z 4 razy a nie 50, i mniej sond stracisz . Bać się?? Może i tak, ale nie Ciebie bo i tak nie dasz rady nawet z tym moonem.

Dyskusja jest chora dla chorych ludzi...nie umiesz się przyznać,że było inaczej a szkoda.

Możesz zamknąć, to i tak nie zmieni faktów...w sumie możesz nawet usunąć, już nie będę do Ciebie pisał, skanuj se do woli, lataj z plecami, chcesz to nawet Ci flotę podstawie, ale przyleć sam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Empty
PisanieTemat: Re: Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.   Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Do założyciela i reszty członków sojuszu T.C.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin sojuszu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: TC - Tancerze Cienia :: Kontakt-
Skocz do: